Legrand LCS3 MOSAIC RJ45 STP CAT6 RGU - 076524
Artikelnummer: 22389830 | Fabrikantnummer: 076524 | EAN: 3245060765248
Het productnummer van de fabrikant is 076524. Het EAN nummer is 3245060765248. Het interne artikelnummer is 22389830.
| Klasse |
Datacontactdoos twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Aansluitwijze | Insnij/IDC |
| RAL-nummer | 9003 |
| Schakelmateriaalbreedte | 45 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 45 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Met stofbescherming | Ja |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Categorie | 6A (IEC) |
| Met tekstveld | Ja |
| Separate aardingsaansluiting | Nee |
| Separate kabeltrekontlasting | Nee |
| Opbouw (stucwerk) | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Vloerdoos/vloermontage | Ja |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Bussen afgeschermd | Ja |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Incl. connectoren | Ja |
| Kleurcodering | Ja |
| Montagewijze afscherming | Overig |
| Schakelmateriaaldiepte | 46.5 mm |
| Compatible met afdekramen van derden | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand