Legrand Motorbeveiliger MPX3 63H 18 A 26a met onderbrekingsvermogen 50ka - 417364
Artikelnummer: 20385575 | Fabrikantnummer: 417364 | EAN: 3414970396075
Het productnummer van de fabrikant is 417364. Het EAN nummer is 3414970396075. Het interne artikelnummer is 20385575.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 140 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Faseuitvalgevoelig | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 5.5 kW |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 26 A |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Diepte | 144.6 mm |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 18 - 26 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 338 - 338 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 220 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20385575
Fabrikantnummer: 417364