Legrand Opb.doos kunststof TBV WCD 400V 32a 3p+(n)+a hypra ip44 - 052940
Artikelnummer: 20828704 | Fabrikantnummer: 052940 | EAN: 3245060529406
Het productnummer van de fabrikant is 052940. Het EAN nummer is 3245060529406. Het interne artikelnummer is 20828704.
| Klasse |
CEE-contactdoos combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
CEE materiaal
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 102 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Diepte | 90 mm |
| Kleur | Grijs |
| Beveiliging | Geen |
| Hoogte | 162 mm |
| Militaire uitvoering | Nee |
| CEE-contactdoos-125A | Geen |
| CEE-contactdoos-32A | Geen |
| CEE-contactdoos-63A | Geen |
| CEE-contactdoos-16A | Geen |
| Aardlekschakelaar | Geen |
| Hantering | Wandmontage |
| Voeding/aansluitmogelijkheid | Overig |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Diameter kabelinvoer | M25 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20828704
Fabrikantnummer: 052940