Legrand Opb.doos metaal TBV TCD 230V 16a 2p+a hypra ip44 - 052069
Artikelnummer: 20829904 | Fabrikantnummer: 052069 | EAN: 3245060520694
Het productnummer van de fabrikant is 052069. Het EAN nummer is 3245060520694. Het interne artikelnummer is 20829904.
| Klasse |
CEE-contactdoos combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
CEE materiaal
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Diepte | 58 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Kleur | Grijs |
| Beveiliging | Geen |
| Militaire uitvoering | Nee |
| CEE-contactdoos-125A | Geen |
| CEE-contactdoos-32A | Geen |
| CEE-contactdoos-63A | Geen |
| CEE-contactdoos-16A | Geen |
| Aardlekschakelaar | Geen |
| Hantering | Wandmontage |
| Hoogte | 106 mm |
| Voeding/aansluitmogelijkheid | Overig |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Diameter kabelinvoer | M20 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20829904
Fabrikantnummer: 052069