Legrand Opb.sokkel 400V-16a-4P+T ip 44-P17 tempra pro - 555159
Artikelnummer: 20791547 | Fabrikantnummer: 555159 | EAN: 3245065551594
Het productnummer van de fabrikant is 555159. Het EAN nummer is 3245065551594. Het interne artikelnummer is 20791547.
| Klasse |
CEE-contactdoos combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
CEE materiaal
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Breedte | 93 mm |
| Kleur | Grijs |
| Beveiliging | Geen |
| Militaire uitvoering | Nee |
| CEE-contactdoos-125A | Geen |
| CEE-contactdoos-32A | Geen |
| CEE-contactdoos-63A | Geen |
| Aardlekschakelaar | Geen |
| Hantering | Wandmontage |
| Hoogte | 131 mm |
| CEE-contactdoos-16A | 1x16A5p400V |
| Voeding/aansluitmogelijkheid | Overig |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Diepte | 139 mm |
| Diameter kabelinvoer | M25 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 1 |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20791547
Fabrikantnummer: 555159