Legrand Vermogensschakelaar Open Stroomtransformator Ø150MM, max.1200a. - 026097
Artikelnummer: 22388754 | Fabrikantnummer: 026097 | EAN: 3245060260972
Het productnummer van de fabrikant is 026097. Het EAN nummer is 3245060260972. Het interne artikelnummer is 22388754.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Vermogensschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Geijkt | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 0.5 A |
| Openingsdiameter | 150 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Beschermstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 22388754
Fabrikantnummer: 026097