Legrand Pdu 19' 6XC13 en 2XC19 met cord locking 6MM2 klemmen - 646809
Artikelnummer: 20886405 | Fabrikantnummer: 646809 | EAN: 3414970765260
Het productnummer van de fabrikant is 646809. Het EAN nummer is 3414970765260. Het interne artikelnummer is 20886405.
| Klasse |
Power distribution unit (PDU)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
LCS3
Toon alle producten in deze serie |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kabellengte | 0 m |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 465 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Met display | Nee |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Ampèremeter | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Elektrische aansluiting | Schroefklem |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal/verticaal |
| Aantal C19 contactdozen | 2 |
| Aantal C13 contactdozen | 6 |
| Uitlezing | Lokaal |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Aantal C20 contactdozen | 0 |
| Diepte | 52.5 mm |
| Hoogte | 44.3 mm |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Breedte | 44.3 mm |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | 19" |
| Montagemaat | 465.1 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20886405
Fabrikantnummer: 646809