Legrand Plafondsteun PCSN L300 elvz - CM556630
Artikelnummer: 20509494 | Fabrikantnummer: CM556630 | EAN: 3599075566308
Het productnummer van de fabrikant is CM556630. Het EAN nummer is 3599075566308. Het interne artikelnummer is 20509494.
| Klasse |
Ophangprofiel kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Cablofil
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Profielhoogte | 25 mm |
| Draaglast | 0.25 kN |
| Profielbreedte | 68 mm |
| Lengte | 278.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | S-profiel |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand