Legrand Transformator 1-fase stuurtransformator 400-400V met scheidingstrafo 1000va - 042541
Artikelnummer: 20474674 | Fabrikantnummer: 042541 | EAN: 3245060425418
Het productnummer van de fabrikant is 042541. Het EAN nummer is 3245060425418. Het interne artikelnummer is 20474674.
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 370 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Kortsluitvast | Nee |
| Hoogte | 330 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Meetvermogen | 1000 VA |
| Type schakeling | DY |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 1.8 % |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20474674
Fabrikantnummer: 042541