Legrand Signaallamp driehoekige lens mosaic 12-24V 2mod.rood - 078560
Artikelnummer: 20512260 | Fabrikantnummer: 078560 | EAN: 3245060785604
Het productnummer van de fabrikant is 078560. Het EAN nummer is 3245060785604. Het interne artikelnummer is 20512260.
| Klasse |
Lichtsignaaleenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Schakelmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Nom. spanning | 24 V |
| Lamphouder | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 45 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 45 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Kleur | Rood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Kleur lichtbron | Rood |
| Toepassing als drukker | Nee |
| Met knipperlicht | Nee |
| Met vast symbool/opdruk | Nee |
| Met uitwisselbaar symbool | Ja |
| Max. lampvermogen | 0.7 W |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiepte | 76.4 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20512260
Fabrikantnummer: 078560