Legrand Sokkel-H100 B1425 D725 MM voor vloerkast XL3 6300 - 021131
Artikelnummer: 20493175 | Fabrikantnummer: 021131 | EAN: 3245060211318
Het productnummer van de fabrikant is 021131. Het EAN nummer is 3245060211318. Het interne artikelnummer is 20493175.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Installatiekasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Diepte | 725 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 725 mm |
| Breedte | 1425 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1425 mm |
| Model | Sokkel compleet |
| Categorieën | Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20493175
Fabrikantnummer: 021131