Legrand Stop arc afdd-aardlekautomaat 1P+N-C16-30ma-4500/6ka-1 mod. - 415967
Artikelnummer: 22390308 | Fabrikantnummer: 415967 | EAN: 3414971169586
Het productnummer van de fabrikant is 415967. Het EAN nummer is 3414971169586. Het interne artikelnummer is 22390308.
| Klasse |
Aardlekautomaat met nevenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Stuurspanning neveninrichting | AC |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nevenapparaat werkzijdig aangebouwd | Overig |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 22390308
Fabrikantnummer: 415967