Legrand Stroomtransfo ti te open 3000/5-20 va nauwkeurigheid 0.5 % - 412168
Artikelnummer: 20356637 | Fabrikantnummer: 412168 | EAN: 3414970593719
Het productnummer van de fabrikant is 412168. Het EAN nummer is 3414970593719. Het interne artikelnummer is 20356637.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Metingen
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 20 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 3000 A |
| Opgenomen vermogen | 20 W |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Beschermstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20356637
Fabrikantnummer: 412168