Legrand STRTRAFO MAX 60A GESL RGU - 412008
Artikelnummer: 23715150 | Fabrikantnummer: 412008 | EAN: 3414971485655
Het productnummer van de fabrikant is 412008. Het EAN nummer is 3414971485655. Het interne artikelnummer is 23715150.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Metingen
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Openingsdiameter | 10 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 80 A |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Hoogte opening | 10 - 10 mm |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Beschermstroomomvormer |
| Breedte opening | 10 - 10 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand