Legrand Transformator 1-fase stuurtransformator 230-230V 400va - 042764
Artikelnummer: 20474689 | Fabrikantnummer: 042764 | EAN: 3245060427641
Het productnummer van de fabrikant is 042764. Het EAN nummer is 3245060427641. Het interne artikelnummer is 20474689.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Breedte | 265 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 156 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 400 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.9 % |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 1 | 12 - 12 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20474689
Fabrikantnummer: 042764