Legrand Transformator 1-fase stuurtransformator 230-400V 100va - 042721
Artikelnummer: 20474678 | Fabrikantnummer: 042721 | EAN: 3245060427214
Het productnummer van de fabrikant is 042721. Het EAN nummer is 3245060427214. Het interne artikelnummer is 20474678.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Diepte | 112 mm |
| Breedte | 192 mm |
| Hoogte | 92 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| (Meet)schijnvermogen | 100 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 2 | 48 - 48 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 7.2 % |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20474678
Fabrikantnummer: 042721