Legrand Transformator 1-fase stuurtransformator 230-400V 4000va - 042266
Artikelnummer: 20474695 | Fabrikantnummer: 042266 | EAN: 3245060422660
Het productnummer van de fabrikant is 042266. Het EAN nummer is 3245060422660. Het interne artikelnummer is 20474695.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 270 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| (Meet)schijnvermogen | 4000 VA |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Ja |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Diepte | 253 mm |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 1.1 % |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20474695
Fabrikantnummer: 042266