Legrand Transformator 1-fase stuurtransformator 400-400V met scheidingstrafo 1600va - 042542
Artikelnummer: 20474684 | Fabrikantnummer: 042542 | EAN: 3245060425425
Het productnummer van de fabrikant is 042542. Het EAN nummer is 3245060425425. Het interne artikelnummer is 20474684.
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 420 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Kortsluitvast | Nee |
| Hoogte | 390 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.4 % |
| Meetvermogen | 1600 VA |
| Type schakeling | DY |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20474684
Fabrikantnummer: 042542