Legrand Van geel P31 klikkoppelplaat SDZ - 341221
Artikelnummer: 26678711 | Fabrikantnummer: 341221 | EAN: 3599073412218
Het productnummer van de fabrikant is 341221. Het EAN nummer is 3599073412218. Het interne artikelnummer is 26678711.
| Klasse |
Verbindingsstuk kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
VAN GEEL
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Lengte | 200 mm |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Verbindingswijze | Inklikbaar |
| Geschikt voor draadgootdraad | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 75 - 600 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Langsverbinder |
| Gebruikstemperatuur | - °C |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | - mm |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Legrand Deksel kabelgoot P31+ L2000 B150 SDZ
Artikelnummer: 10410853
Fabrikantnummer: 341292
Legrand Deksel kabelgoot P31+ L2000 B200 SDZ
Artikelnummer: 10410856
Fabrikantnummer: 341293
Legrand Deksel kabelgoot P31+ L2000 B300 SDZ
Artikelnummer: 10410859
Fabrikantnummer: 341294
Legrand Deksel kabelgoot P31+ L2000 B75 SDZ
Artikelnummer: 10410847
Fabrikantnummer: 341290
Legrand Deksel kabelgoot P31 L2000 B100 SDZ opklikbaar
Artikelnummer: 10410850
Fabrikantnummer: 341291
Legrand Montagebeugel universeel P31 joker SDZ
Artikelnummer: 11474323
Fabrikantnummer: 340183
Legrand Klikkoppelplaat eclic 2.0 H60 sendzimir verzinkt schroefloos P31
Artikelnummer: 22681661
Fabrikantnummer: 480221
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand