Legrand Veilighedenlastscheider SPX-D 3P+N 400a NH2 - 605112
Artikelnummer: 22391045 | Fabrikantnummer: 605112 | EAN: 3245066051123
Het productnummer van de fabrikant is 605112. Het EAN nummer is 3245066051123. Het interne artikelnummer is 22391045.
| Klasse |
Inbouwunit met mespatroonhouders/veilighedenlastscheiders
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Lastscheiders
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| DIN-grootte | Overig |
| Met afdekking | Ja |
| Diepte | 214 mm |
| Breedte | 329 mm |
| Hoogte | 246 mm |
| Nom. (meet)stroom | 400 A |
| Aantal mespatroonhouders | 3 |
| Montagewijze | Montageplaat |
| Aantal NH-veiligheidslastscheider | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over Legrand