Legrand Transformator 1-fase stuurtransformator 215-245V 320va - 042845
Artikelnummer: 20474685 | Fabrikantnummer: 042845 | EAN: 3245060428457
Het productnummer van de fabrikant is 042845. Het EAN nummer is 3245060428457. Het interne artikelnummer is 20474685.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 106 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 123 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 1 | 12 - 12 V |
| Secundaire spanning 2 | 24 - 24 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 8.2 % |
| (Meet)schijnvermogen | 310 VA |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 20474685
Fabrikantnummer: 042845