Legrand Vermogensschakelaar MCCB DPX³ HP 125 thermomagnetisch 40a 4-polen icu 36ka - 423614
Artikelnummer: 24169024 | Fabrikantnummer: 423614 | EAN: 3414971505759
Het productnummer van de fabrikant is 423614. Het EAN nummer is 3414971505759. Het interne artikelnummer is 24169024.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Vermogensschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 36 kA |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 32 - 40 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 320 - 480 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 24169024
Fabrikantnummer: 423614