Legrand Vermogensschakelaar MCCB DPX³ HP 250 thermomagnetisch + RCD 63a 4-polen icu 36ka - 423051
Artikelnummer: 24168898 | Fabrikantnummer: 423051 | EAN: 3414971047990
Het productnummer van de fabrikant is 423051. Het EAN nummer is 3414971047990. Het interne artikelnummer is 24168898.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Vermogensschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 36 kA |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Geschikt voor omegarailmontage | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 315 - 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 50 - 63 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Nom. spanning | 230 - 690 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 24168898
Fabrikantnummer: 423051