Legrand XL3 schakelkast leeg 1874x574x249mm wandbevestiging - 337592
Artikelnummer: 21344451 | Fabrikantnummer: 337592 | EAN: 3414970898319
Het productnummer van de fabrikant is 337592. Het EAN nummer is 3414970898319. Het interne artikelnummer is 21344451.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Installatiekasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7016 |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Met montageplaat | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Breedte | 574 mm |
| Diepte | 249 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 1874 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 21344451
Fabrikantnummer: 337592