Legrand Zij-/achterpaneel voor kast XL3 S 4000-2000x350 MM - 338080
Artikelnummer: 21344296 | Fabrikantnummer: 338080 | EAN: 3414970900265
Het productnummer van de fabrikant is 338080. Het EAN nummer is 3414970900265. Het interne artikelnummer is 21344296.
| Klasse |
Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Legrand
Toon alle producten van Legrand |
| Serie |
Installatiekasten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 350 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 7016 |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 350 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Met slot | Nee |
| Geschikt als achterwand | Ja |
| Geschikt als zijwand | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Rastermaat | 350 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Legrand
Legrand Nederland is wereldwijd specialist in elektrotechnische en digitale infrastructuur in een gebouw. Legrand richt zich in Nederland op de woning- en utiliteitsbouw, machine- en paneelbouw en industrie. Zowel voor energiedistributie, communicatienetwerken als gebouwautomatisering. Alle systemen zijn optimaal op elkaar afgestemd en daardoor eenvoudig, veilig en snel te monteren. Legrand Nederland streeft een leidende positie na als totaalleverancier binnen gebouw gebonden elektrotechnische en digitale systemen.
» Meer informatie over LegrandArtikelnummer: 21344296
Fabrikantnummer: 338080