Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling cable MDC 300W (2M2) - 110300
Artikelnummer: 26715364 | Fabrikantnummer: 110300 | EAN: 8721335041101
Omschrijving
MAGNUM Decoupling Cable MDC 300W (2m2)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Magnum
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 110300. Het EAN nummer is 8721335041101. Het interne artikelnummer is 26715364.
| Klasse |
Elektrische vloerverwarming
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Magnum
Toon alle producten van Magnum |
| Serie |
MAGNUM Decoupling Systeem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 1000 mm |
| Zelfklevend | Nee |
| Lengte | 2000 mm |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Met vloertemperatuursensor | Nee |
| Geschikt als verwarming voor buitenoppervlakken | Nee |
| Met regeling | Nee |
| Geschikt als verwarming voor dakoppervlakken | Nee |
| Aantal koudegeleiders | 1 |
| Vermogen | 150 W/m² |
| Belasting verwarmingsgeleider | 15 W/m |
| Lengte koudegeleiders | 2500 mm |
| Met draagmat | Nee |
| Oppervlakte | 2 m² |
| Dikte | 4.5 mm |
| Aansluitvermogen | 300 - 300 W |
| Aansluitspanning | 230 - 230 V |
| Bediening via app | Nee |
| Geschikt voor vochtige ruimte | Ja |
| Weerstandswaarde | 176.3 Ohm |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Fixatie warmtegeleider | Gelijmd |
| Model | Verwarmingskabel |
| Categorieën |
Vloerverwarming
Ventilatie verwarming |
Huidige product
Magnum MAGNUM Decoupling Systeem Decoupling cable MDC 300W (2M2)
Artikelnummer: 26715364
Fabrikantnummer: 110300