Motorbeveiligingsschakelaar Alleen magnetisch rail versie - 1SAM360200R1012
Artikelnummer: 26631569 | Fabrikantnummer: 1SAM360200R1012 | EAN: 4013614521591
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM360200R1012. Het EAN nummer is 4013614521591. Het interne artikelnummer is 26631569.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 12 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 5.5 kW |
| Hoogte | 97.8 mm |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 150 - 150 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 12 - 12 A |
| Verliesvermogen | 4.8 W |
| Diepte | 86.55 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 130MM
Artikelnummer: 12619249
Fabrikantnummer: 1SCA101655R1001
Abb Hulpcontact 2no voor MS 116/132 frontmontage
Artikelnummer: 11450446
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1002
Abb Verzamelrail voor 2 MS116/MS132 ie=65a zonder hulpcontact
Artikelnummer: 10582462
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1102
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 105 MM
Artikelnummer: 12619591
Fabrikantnummer: 1SCA108043R1001
Abb Hulpcontact 2no voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554661
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1002
Abb Verzamelrail voor 2 MS116/MS132 met 1 HK/SK ie=65a met 1 hulpcontact
Artikelnummer: 10582474
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1112
Abb Signaleringscontact 1NC+1NC voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/
Artikelnummer: 10554481
Fabrikantnummer: 1SAM201903R1001
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 180MM
Artikelnummer: 12619252
Fabrikantnummer: 1SCA101659R1001
Abb Verzamelrail voor 4 MS116/MS132 ie=65a zonder hulpcontact
Artikelnummer: 10582468
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1104
Abb Verzamelrail voor 5 MS116/MS132 ie=65a zonder hulpcontact
Artikelnummer: 10582471
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1105
Abb Verlengas voor bedieningsknop diameter 6 MM lengte 85 MM
Artikelnummer: 12619243
Fabrikantnummer: 1SCA101647R1001
Abb Asadapter voor MS serie voor: MS116/132/325/4XX
Artikelnummer: 10443607
Fabrikantnummer: 1SAM101923R0002
Abb Verzamelrail voor 4 MS116/MS132 met 1 HK/SK ie=65a met 1 hulpcontact
Artikelnummer: 10582480
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1114
Abb Verzamelrail voor 3 MS116/MS132 ie=65a zonder hulpcontact
Artikelnummer: 10582465
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1103
Abb Motorbeveiligingsschakelaarkast leeg draaiknop zwart/grijs ip65
Artikelnummer: 11170894
Fabrikantnummer: 1SAM201911R1010
Abb Hulpcontact 1no+1nc voor MS 116/132 frontmontage
Artikelnummer: 10554664
Fabrikantnummer: 1SAM201901R1001
Abb Hulpcontact 1no+1nc voor zijmontage max.2 stuks voor MS 116/132
Artikelnummer: 10554658
Fabrikantnummer: 1SAM201902R1001
Abb Motorbeveiligingschakelaarkast leeg ip65 draaiknop rood/geel
Artikelnummer: 11001205
Fabrikantnummer: 1SAM201911R1011
Abb Verzamelrail voor 3 MS116/MS132 met 1 HK/SK ie=65a met 1 hulpcontact
Artikelnummer: 10582477
Fabrikantnummer: 1SAM201906R1113
Abb MS series aansluitklem voor hoofdkabel 3P schroef 3-aansluitingen
Artikelnummer: 10582498
Fabrikantnummer: 1SAM201907R1101
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26631569
Fabrikantnummer: 1SAM360200R1012