Niedax Group Niedax Kabelgoot Res 110.600 F bocht90 - 163036
Artikelnummer: 26724141 | Fabrikantnummer: 163036 | EAN: 4013339022717
Het productnummer van de fabrikant is 163036. Het EAN nummer is 4013339022717. Het interne artikelnummer is 26724141.
| Klasse |
Bocht/hoekstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Group
Toon alle producten van Niedax Group |
| Serie |
Niedax Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Zijperforatie | Nee |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Nee |
| Hoek | 90° |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Bouwvorm | Bocht star |
| Binnenstraal | 138 mm |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Bochtuitvoering | Gladde bocht |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 600 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 110 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Voor verbinding met schroeven | Ja |
| Voor schroefloze verbinding | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax Kleinhuis Niedax Kabelgoot Resdv 600 F deksel bocht90 +DR.SL.
Artikelnummer: 21100668
Fabrikantnummer: 163406
Niedax Resd deksel bocht 90° 600MM
Artikelnummer: 21107665
Fabrikantnummer: 163266
Niedax Group Niedax Kabelgoot RL 110.600 F kabelgoot +kopp. L=3
Artikelnummer: 26724140
Fabrikantnummer: 162046