Niedax Group Niedax Kabelgoot RL 110.600 F kabelgoot +kopp. L=3 - 162046
Artikelnummer: 26724140 | Fabrikantnummer: 162046 | EAN: 4013339139927
Het productnummer van de fabrikant is 162046. Het EAN nummer is 4013339139927. Het interne artikelnummer is 26724140.
| Klasse |
Kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Group
Toon alle producten van Niedax Group |
| Serie |
Niedax Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Zijperforatie | Ja |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Nuttige doorsnede | 65800 mm² |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 1100 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 2000 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 750 N/m |
| Model | Zonder verbinder |
| Verbindingswijze | Geschroefd |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Gewicht | 6.373 kg/m |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax Raw 110.100 F eind/verlooppl.
Artikelnummer: 12331807
Fabrikantnummer: 163341
Niedax RW 110 F scheidingsschot L=3
Artikelnummer: 12331648
Fabrikantnummer: 163249
Niedax Raw 110.300 F eind/verlooppl.
Artikelnummer: 12331813
Fabrikantnummer: 163343
Niedax Ra 110.050 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21100074
Fabrikantnummer: 163340
Niedax RDRS 9 F draaisluiting
Artikelnummer: 21110038
Fabrikantnummer: 163836
Niedax Ra 110.500 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21104578
Fabrikantnummer: 163345
Niedax Rba bocht/hoekstuk kabelgoot 45° 150x110mm
Artikelnummer: 21105328
Fabrikantnummer: 163727
Niedax RD afdekgoot 3000x600mm staal
Artikelnummer: 21100057
Fabrikantnummer: 163256
Niedax Ra 110.200 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21100598
Fabrikantnummer: 163342
Niedax Ra 110.150 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21108360
Fabrikantnummer: 163347
Niedax Ra 110.250 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21098690
Fabrikantnummer: 163348
Niedax Ra 110.400 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21097682
Fabrikantnummer: 163344
Niedax RVV 110.150 F koppelst. GR. oversp.
Artikelnummer: 21101626
Fabrikantnummer: 163827
Niedax Ra 110.350 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21101630
Fabrikantnummer: 163339
Niedax RV 110.550 F koppelstuk
Artikelnummer: 21103238
Fabrikantnummer: 163819
Niedax RDV afdekgoot 3000x600mm staal
Artikelnummer: 21105975
Fabrikantnummer: 163386
Niedax Ra 110.550 F eind/verloopplaat
Artikelnummer: 21109127
Fabrikantnummer: 163349
Niedax Rge bocht/hoekstuk kabelgoot verstelbaar 550x110mm
Artikelnummer: 22402536
Fabrikantnummer: 163779
Niedax Group Niedax Kabelgoot Res 110.600 F bocht90
Artikelnummer: 26724141
Fabrikantnummer: 163036
Niedax Group
» Meer informatie over Niedax GroupArtikelnummer: 26724140
Fabrikantnummer: 162046