Niedax Group Niedax Kabelgoot Rta 110.600 F aftakstuk - 163116
Artikelnummer: 26724142 | Fabrikantnummer: 163116 | EAN: 4013339038824
Het productnummer van de fabrikant is 163116. Het EAN nummer is 4013339038824. Het interne artikelnummer is 26724142.
| Klasse |
Aftakstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niedax Group
Toon alle producten van Niedax Group |
| Serie |
Niedax Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Kabelgoot-aftakbreedte | 600 mm |
| Binnenstraal | 140 mm |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 110 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Voor verbinding met schroeven | Ja |
| Voor schroefloze verbinding | Nee |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Niedax Rtadv 600 F deksel aftakst+dr.SL.
Artikelnummer: 21106694
Fabrikantnummer: 163456
Niedax Group Niedax Kabelgoot RL 110.600 F kabelgoot +kopp. L=3
Artikelnummer: 26724140
Fabrikantnummer: 162046
Niedax Group
» Meer informatie over Niedax GroupArtikelnummer: 26724142
Fabrikantnummer: 163116