Niko Access Control & Safety Slanke Videobinnenpost voor opbouw, met kleurenscherm en aanraaktoetse - 10-577-01
Artikelnummer: 26706024 | Fabrikantnummer: 10-577-01 | EAN: 5413736437258
Het productnummer van de fabrikant is 10-577-01. Het EAN nummer is 5413736437258. Het interne artikelnummer is 26706024.
| Klasse |
Binnenpost deurcommunicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Niko
Toon alle producten van Niko |
| Serie |
Access Control & Safety
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 94 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 195 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Volumeregeling | Ja |
| Installatietechniek | Multi-wire-systeem |
| Afluisterbeveiligd | Nee |
| Met video | Ja |
| Oproepherkenning | Ja |
| Oproepuitschakeling | Ja |
| Interne communicatie | Ja |
| Extra apparaat aankoppelbaar | Ja |
| Functie-LED's | Ja |
| Eigenschap beeldsysteem | Kleur |
| Met touchscreen | Nee |
| Handsfree | Nee |
| Hoorapparaat-compatibel | Nee |
| Koppelbaar met smartphone | Nee |
| Bediening extra functie(s) | Ja |
| Bediening deurslot | Ja |
| Zoom, pan/tilt functie | Nee |
| Met automatische deurslotbediening | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Beeldschermdiagonaal | 7.6 mm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 3 in |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Niko Door communication Slanke Videobinnenpost voor opbouw, met kleurenscherm en aanraaktoetse
Artikelnummer: 23405786
Fabrikantnummer: 10-577
Niko
Niko ontwerpt elektrotechnische oplossingen die gebouwen beter laten werken voor iedereen die erin leeft en werkt. Door minder energie te verbruiken, lichtcomfort en veiligheid te verhogen en door alle toepassingen naadloos te laten samenwerken. Gebouwen met Niko zijn efficiënter, laten zich controleren vanaf afstand en interageren binnen grotere ecosystemen. Niko is een Belgisch familiebedrijf uit Sint-Niklaas met 600 werknemers en 11 Europese vestigingen. Bij Niko stellen ze zich elke dag slechts één vraag: ‘Hoe kunnen we gebouwen beter laten werken voor jou?’
» Meer informatie over NikoArtikelnummer: 26706024
Fabrikantnummer: 10-577-01