OBO Rapid 45® End Piece for rapid 45-2 165 171x56x22 polycarbonaat/acrylnitriel-buta - 6113470
Artikelnummer: 26710411 | Fabrikantnummer: 6113470 | EAN: 4012196420117
Het productnummer van de fabrikant is 6113470. Het EAN nummer is 4012196420117. Het interne artikelnummer is 26710411.
| Klasse |
Eindschot wandgoot/zuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OBO
Toon alle producten van OBO |
| Serie |
Rapid 45®
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK08 |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 171 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 56 mm |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Geschikt voor | Links/rechts |
| Zaagsnede-afdekking | Ja |
| Met beschermfolie | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 60 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | PC/ABS |
| Model | Symmetrisch |
| Dikte | mm |
| Categorieën |
Wandgoten
Installatiebuis kabelgoot |
OBO Rapid 45® Device Installation trunking rapid 45-2, 2-compartment 53x165x2000 pol
Artikelnummer: 25679371
Fabrikantnummer: 6113400
OBO Rapid 45® Wandgoot Rapid 45-2 2-kanaal alu 53x165x2000 aluminium zuiver wit ral
Artikelnummer: 26710410
Fabrikantnummer: 6112600
OBO Bettermann
Met meer dan 30.000 producten in het assortiment is OBO Bettermann één van de toonaangevende fabrikanten van installatiesystemen voor de elektrotechnische uitrusting van gebouwen en systemen.
De waarden van het bedrijf worden overgebracht door een constante nabijheid van de klant. Dicht bij de klant betekent voor OBO: ‘wanneer er grenzen opengaan en nieuwe markten ontstaan, zijn wij ter plaatse.’ Deze regionale nabijheid heeft zich tot op de dag van vandaag bewezen: OBO is met meer dan 4.000 medewerkers in meer dan 60 landen op alle continenten aanwezig.
» Meer informatie over OBO BettermannArtikelnummer: 26710411
Fabrikantnummer: 6113470