OBO Rapid 45® Wandgoot Rapid 45-2 2-kanaal alu 53x165x2000 aluminium zuiver wit ral - 6112600
Artikelnummer: 26710410 | Fabrikantnummer: 6112600 | EAN: 4012196418503
Het productnummer van de fabrikant is 6112600. Het EAN nummer is 4012196418503. Het interne artikelnummer is 26710410.
| Klasse |
Wandgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OBO
Toon alle producten van OBO |
| Serie |
Rapid 45®
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 165 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Diepte | 53 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Dekselbreedte 3 | 0 mm |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Bodemperforatie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 2 |
| Aantal deksels | 2 |
| Nuttige doorsnede | 6600 mm² |
| Deksels meegeleverd | Ja |
| Bouwvorm rechthoekig | Ja |
| Symmetrisch | Ja |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Dekselbreedte 1 | 45 mm |
| Dekselbreedte 2 | 45 mm |
| Uitvoering achterwand (binnenzijde) | Doorlopend C-profiel |
| Met beschermfolie | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 60 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Wandgoten
Installatiebuis kabelgoot |
OBO AARDDRAADAANSLUITHOEK, ST, G
Artikelnummer: 21244434
Fabrikantnummer: 6288704
OBO NAADVERBINDER VOOR RAPID
Artikelnummer: 22710660
Fabrikantnummer: 6113020
OBO Rapid 45® Scheidingsschot Voor rapid 45-2 38x13x2000, PVC, lichtgrijs, 7035
Artikelnummer: 23457683
Fabrikantnummer: 6113290
OBO Rapid 45® T Piece adaptor for rapid 45-2 165 225x62x56 polycarbonaat/acrylnitrie
Artikelnummer: 23896749
Fabrikantnummer: 6113480
OBO Rapid 45® Deksel Rapid 45-2 alu 45x2000 aluminium zuiver wit ral 9010
Artikelnummer: 26710409
Fabrikantnummer: 6112410
OBO Bettermann
Met meer dan 30.000 producten in het assortiment is OBO Bettermann één van de toonaangevende fabrikanten van installatiesystemen voor de elektrotechnische uitrusting van gebouwen en systemen.
De waarden van het bedrijf worden overgebracht door een constante nabijheid van de klant. Dicht bij de klant betekent voor OBO: ‘wanneer er grenzen opengaan en nieuwe markten ontstaan, zijn wij ter plaatse.’ Deze regionale nabijheid heeft zich tot op de dag van vandaag bewezen: OBO is met meer dan 4.000 medewerkers in meer dan 60 landen op alle continenten aanwezig.
» Meer informatie over OBO BettermannArtikelnummer: 26710410
Fabrikantnummer: 6112600