Omron Servo G5-Serie G5-Serie servomotor 5,0 KW, nominaal koppel 23,9 NM, piekkoppel 71,6 N - R8MK1065E
Artikelnummer: 26700896 | Fabrikantnummer: R8MK1065E | EAN: 4547648656146
Het productnummer van de fabrikant is R8MK1065E. Het EAN nummer is 4547648656146. Het interne artikelnummer is 26700896.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G5-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Koelingswijze | Lucht |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Belastingscyclus | S1 |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| As eind-type | Spie |
| Bouwvorm | IM 3001 (B5) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 5 kW |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Geen |
| Lager | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 2000 1/min |
| Model | Overig |
| Framegrootte volgens IEC | 176 mm |
| Nom. draaimoment | 23.9 Nm |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Aantal polen | |
| Vermogensfactor | |
| Vollastrendement | % |
| Aanloopstroom verhouding | |
| Startkoppel verhouding | |
| Breekkoppel verhouding | |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Omron VOEDKABL FLEX AA028990A
Artikelnummer: 20454469
Fabrikantnummer: AA028990A
Omron ENCODKABL AA028979M
Artikelnummer: 22400915
Fabrikantnummer: AA028979M
Omron ENCODKABL AA028980D
Artikelnummer: 22400916
Fabrikantnummer: AA028980D
Omron ENCODKABL AA028981B
Artikelnummer: 22400917
Fabrikantnummer: AA028981B
Omron ENCODKABL AA028982M
Artikelnummer: 22400918
Fabrikantnummer: AA028982M
Omron VOEDKABL FLEX AA028991M
Artikelnummer: 22400926
Fabrikantnummer: AA028991M
Omron VOEDKABL FLEX AA028992H
Artikelnummer: 22400927
Fabrikantnummer: AA028992H
Omron VOEDKABL FLEX AA028993F
Artikelnummer: 22400928
Fabrikantnummer: AA028993F
Omron VOEDKABL FLEX AA028994D
Artikelnummer: 22400929
Fabrikantnummer: AA028994D
Omron ENCODKABL AA029099C
Artikelnummer: 22400946
Fabrikantnummer: AA029099C
Omron Accessoires servosystemen 1,5 M flexibele voedingskabel T.B.V. G5-serie servomotoren, 3 X 400 va
Artikelnummer: 25667814
Fabrikantnummer: AA028989H
Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G5-serie motoren (4K030F/C, 5K030F/C, 4K020F/C,
Artikelnummer: 26700895
Fabrikantnummer: R8DK9156F
Artikelnummer: 26700896
Fabrikantnummer: R8MK1065E