Omron Servo G-Serie G-Serie servomotor 200 W, nominaal koppel 0,64 NM, piekkoppel 1,78 NM, - R8MG0372D
Artikelnummer: 23667663 | Fabrikantnummer: R8MG0372D | EAN: 4547648493451
Het productnummer van de fabrikant is R8MG0372D. Het EAN nummer is 4547648493451. Het interne artikelnummer is 23667663.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Aantal fasen | 3 |
| Nom. (meet)stroom | 1.6 A |
| Nom. (meet)spanning | 200 V |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Koelingswijze | Lucht |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Belastingscyclus | S1 |
| As eind-type | Spie |
| Bouwvorm | IM 3001 (B5) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 3000 1/min |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Geen |
| Lager | Overig |
| Framegrootte volgens IEC | 60 mm |
| Isolatieklasse volgens IEC | B |
| Model | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.2 kW |
| Nom. draaimoment | 0.64 Nm |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Artikelnummer: 23667663
Fabrikantnummer: R8MG0372D
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.