Omron Servo SmartStep2 Smartstep 2 driver voor 200 W G-serie servomotor, pulsaansturing, 1~23 - R7DB0016C
Artikelnummer: 23667645 | Fabrikantnummer: R7DB0016C | EAN: 4547648475204
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
SmartStep 2 driver voor 200 W G-serie servomotor, pulsaansturing, 1~23
Het productnummer van de fabrikant is R7DB0016C. Het EAN nummer is 4547648475204. Het interne artikelnummer is 23667645.
Aanvullende informatie
SmartStep 2 driver voor 200 W G-serie servomotor, pulsaansturing, 1~230 VAC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motormanagementsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo SmartStep2
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP10 |
| Diepte | 175 mm |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 3 |
| Spanningsdetectiemodule | Nee |
| Ingang voor analoge temperatuurvoeler | Nee |
| Ingang voor aardsluitingsdetectie | Nee |
| Ingang voor thermistoraansluiting | Nee |
| Aantal uitgangen, met contact | 0 |
| Stroomdetectiemodule | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 170 - 264 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 170 - 264 V |
| Schakelfunctie | Bistabiel |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Type aansluittechniek | Overig |
| Aantal digitale ingangen | 7 |
| Aantal elektronische uitgangen | 5 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 1.6 - 4.9 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 12000 - 12000 Hz |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 170 - 264 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 170 - 264 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Servo SmartStep2 Smartstep 2 driver voor 200 W G-serie servomotor, pulsaansturing, 1~23
Omron Servo G-Serie G-Serie servomotor 200 W, nominaal koppel 0,64 NM, piekkoppel 1,78 NM,
Omron Servo G-Serie G-Serie servomotor 200 W, nominaal koppel 0,64 NM, piekkoppel 1,78 NM,
Omron Servo G-Serie G-Serie servomotor 200 W, nominaal koppel 0,64 NM, piekkoppel 1,78 NM,
Artikelnummer: 23667663
Fabrikantnummer: R8MG0372D
Huidige product
Omron Servo SmartStep2 Smartstep 2 driver voor 200 W G-serie servomotor, pulsaansturing, 1~23
Artikelnummer: 23667645
Fabrikantnummer: R7DB0016C