Opbouwverdeler Volta, ip30, 3x12 modulen, zonder deur - VA36CN
Artikelnummer: 26646445 | Fabrikantnummer: VA36CN | EAN: 3250616411258
Het productnummer van de fabrikant is VA36CN. Het EAN nummer is 3250616411258. Het interne artikelnummer is 26646445.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Volta
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| RAL-nummer | 9010 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 305 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Met montageplaat | Nee |
| Verzegelbaar | Ja |
| Hoogte | 515 mm |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Geen |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal rijen | 3 |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 92.5 mm |
| Diepte | 96.5 mm |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Nulleider verbindingsblok | Ja |
| Met DIN-rail | Ja |
| Type deur | Overig |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Categorieën |
Modulekasten
Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646445
Fabrikantnummer: VA36CN