Phoenix Contact Inductieve koppeling Nearfi D eth R - 1234234
Artikelnummer: 26559736 | Fabrikantnummer: 1234234 | EAN: 4063151338107
Het productnummer van de fabrikant is 1234234. Het EAN nummer is 4063151338107. Het interne artikelnummer is 26559736.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Inductieve koppeling
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 19 - 30 V |
| Inbouwhoogte | 86 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact sacc-M12FS-5con-PG9-M
Artikelnummer: 20127425
Fabrikantnummer: 1681486
Phoenix Contact sacc-M12MRD-4Q SH PN
Artikelnummer: 20126186
Fabrikantnummer: 1554539
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 15M
Artikelnummer: 20125616
Fabrikantnummer: 1518465
Phoenix Contact prot-M12 FS
Artikelnummer: 20126261
Fabrikantnummer: 1560251
Phoenix Contact prot afdichtdop kabelinvoer 12 metrisch zwart
Artikelnummer: 20100362
Fabrikantnummer: 1680539
Phoenix Contact NBC-MSD/ 5,0-93B/r4ac sco
Artikelnummer: 20124176
Fabrikantnummer: 1407501
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 5M
Artikelnummer: 20839257
Fabrikantnummer: 1518371
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 10M
Artikelnummer: 20125607
Fabrikantnummer: 1518384
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 10M
Artikelnummer: 20125613
Fabrikantnummer: 1518452
Phoenix Contact NBC-MSD/10,0-93B/r4ac sco
Artikelnummer: 20839523
Fabrikantnummer: 1407502
Phoenix Contact NBC-MSD/ 1,0-93B/r4ac sco
Artikelnummer: 20839616
Fabrikantnummer: 1407499
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 5M
Artikelnummer: 20837809
Fabrikantnummer: 1518449
Phoenix Contact RJ45-conn.cat5e 8-P,GRS
Artikelnummer: 20671589
Fabrikantnummer: 1656725
Phoenix Contact sacc-M12MRD-4Q SH
Artikelnummer: 20126171
Fabrikantnummer: 1553624
Phoenix Contact sacc-M12FR-5con-PG9-M
Artikelnummer: 20127428
Fabrikantnummer: 1681499
Phoenix Contact sacc-M12MSD-4con-PG 9-SH
Artikelnummer: 20125715
Fabrikantnummer: 1521261
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 1M
Artikelnummer: 20125610
Fabrikantnummer: 1518423
Phoenix Contact NBC-MSD/ 5,0-93B/MSD sco
Artikelnummer: 20838339
Fabrikantnummer: 1407526
Phoenix Contact NBC-MSD/10,0-93B/MSD sco
Artikelnummer: 20837453
Fabrikantnummer: 1407527
Phoenix Contact sacc-MSD-4qo SH eth sco
Artikelnummer: 20838871
Fabrikantnummer: 1411066
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 26559736
Fabrikantnummer: 1234234