Phoenix Contact Voeding Quint4-PS/3ac/24DC/20/co - 1343940
Artikelnummer: 26728880 | Fabrikantnummer: 1343940 | EAN: 4063151656713
Het productnummer van de fabrikant is 1343940. Het EAN nummer is 4063151656713. Het interne artikelnummer is 26728880.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 30 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 400 - 500 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 29.5 V |
| Opgenomen vermogen | 541 VA |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 260 - 390 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact CBM e8 24DC/0.5-10a no-R
Artikelnummer: 20133323
Fabrikantnummer: 2905744
Phoenix Contact overspanningsbev. type 3 3 fase+n+pe incl. meldcontact
Artikelnummer: 20097812
Fabrikantnummer: 2905230
Phoenix Contact CBM e4 24DC/0.5-10a no-R
Artikelnummer: 20836755
Fabrikantnummer: 2905743
Phoenix Contact elektr. beveiligingsschakelaar CBMC e4
Artikelnummer: 20854626
Fabrikantnummer: 2906032
Phoenix Contact elektr. beveiligingsschakelaar CBMC e4
Artikelnummer: 20858250
Fabrikantnummer: 2906031
Phoenix Contact uwa 182/52
Artikelnummer: 20133569
Fabrikantnummer: 2938235
Phoenix Contact CBMC E4 24DC/1-4a+ iol
Artikelnummer: 22701678
Fabrikantnummer: 2910410
Phoenix Contact CBMC e4 24DC/1-10a iol
Artikelnummer: 22420745
Fabrikantnummer: 2910411
Phoenix Contact PLT-sec-T3-24-FM-ut
Artikelnummer: 22695103
Fabrikantnummer: 2907916
Phoenix Contact Overspanningsbeveiligingsmoduul Typ PLT-Sec-T3-24-FM-PT
Artikelnummer: 23353777
Fabrikantnummer: 2907925
Phoenix Contact Programmeeradapter TWN4 Mifare NFC usb adapter
Artikelnummer: 23719417
Fabrikantnummer: 2909681