Hager Buitenopstellingskast Polyester Verdeelzuil, bouwgrootte 205, met montageplaat, 2010x583x277 - ZAL205P
Artikelnummer: 22713681 | Fabrikantnummer: ZAL205P | EAN: 3250611070719
Het productnummer van de fabrikant is ZAL205P. Het EAN nummer is 3250611070719. Het interne artikelnummer is 22713681.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inbouwdiepte | 150 mm |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Diepte | 277 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Aantal rijen | 7 |
| Breedte | 583 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Aantal modulen | 168 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Plaatdikte kast | 3.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Montagewijze | Sokkel (ondergronds) |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Plaatdikte deur/deksel | 3.5 mm |
| Inwendige diepte | 196 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Nom. stroom (In) | A |
| Soort coating | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713681
Fabrikantnummer: ZAL205P