Regiolux Maran Wannenhaltefeder set ga - 50133000100
Artikelnummer: 23862702 | Fabrikantnummer: 50133000100 | EAN: 4020863462636
Het productnummer van de fabrikant is 50133000100. Het EAN nummer is 4020863462636. Het interne artikelnummer is 23862702.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Regiolux
Toon alle producten van Regiolux |
| Breedte | 26 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Lengte | 35 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Regiolux Wanne Maran /1200 TZ
Artikelnummer: 23862701
Fabrikantnummer: 50132000100
Regiolux Wanne Maran /1500 TZ
Artikelnummer: 23862703
Fabrikantnummer: 50135000100