Regiolux Wanne Maran /1500 TZ - 50135000100
Artikelnummer: 23862703 | Fabrikantnummer: 50135000100 | EAN: 4020863462605
Het productnummer van de fabrikant is 50135000100. Het EAN nummer is 4020863462605. Het interne artikelnummer is 23862703.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Regiolux
Toon alle producten van Regiolux |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lengte | 1500 mm |
| Hoogte/diepte | 40 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering van raster/reflector | Geen |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Afdekkap armatuur |
| Type afdekkap armatuur / lampglas kogel | Opaal |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Regiolux Maran Wannenhaltefeder set ga
Artikelnummer: 23862702
Fabrikantnummer: 50133000100