Schneider Electric Actassi OPB Sokkel H100W600D500 wall 19P encl - NSYZUN65OPB
Artikelnummer: 26612694 | Fabrikantnummer: NSYZUN65OPB | EAN: 3606480170393
Het productnummer van de fabrikant is NSYZUN65OPB. Het EAN nummer is 3606480170393. Het interne artikelnummer is 26612694.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Actassi OPB
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 500 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 500 mm |
| Max. belastbaarheid | 1000 kg |
| Model | Overig |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Sarel Actassi wandkast opbouw draairaam 19" 9he 600x500x515mm grijs
Artikelnummer: 11691685
Fabrikantnummer: NSYOPB9U5P
Sarel Actassi wandkast opbouw 19" 18he 600x500x915mm grijs
Artikelnummer: 11691637
Fabrikantnummer: NSYOPB18U5F
Sarel Actassi wandkast opbouw 19" 12he 600x500x650mm grijs
Artikelnummer: 11691595
Fabrikantnummer: NSYOPB12U5F
Sarel Actassi wandkast opbouw draairaam 19" 18he 600x500x915mm grijs
Artikelnummer: 11691640
Fabrikantnummer: NSYOPB18U5P
Sarel Actassi wandkast opbouw 19" 15he 600x500x780mm grijs
Artikelnummer: 11691616
Fabrikantnummer: NSYOPB15U5F
Sarel Actassi wandkast opbouw 19" 6he 600x500x380mm grijs
Artikelnummer: 11691664
Fabrikantnummer: NSYOPB6U5F
Sarel Actassi wandkast opbouw draairaam 19" 12he 600x500x650mm grijs
Artikelnummer: 11691598
Fabrikantnummer: NSYOPB12U5P
Sarel Actassi wandkast opbouw 19" 21he 600x500x1050mm grijs
Artikelnummer: 11691649
Fabrikantnummer: NSYOPB21U5F
Sarel Actassi wandkast opbouw 19" 9he 600x500x515mm grijs
Artikelnummer: 11691682
Fabrikantnummer: NSYOPB9U5F
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26612694
Fabrikantnummer: NSYZUN65OPB