Schneider Electric SpaceLogic™ Ball Valves & Actuators Servo VF208, DN125-200, 3 PTS re - MF40ER-24T
Artikelnummer: 24085152 | Fabrikantnummer: MF40ER-24T | EAN: 3606481538611
Gerelateerde producten:
Schneider Electric TBH MOTOR 9141061000
Schneider Electric TBH MOTOR 9141060000
Schneider Electric SpaceLogic™ Butterfly Valves and Ac Vlinderkraan , DN150, KVS 1790, NS
Schneider Electric SpaceLogic™ Butterfly Valves and Ac Vlinderkraan,DN150,KVS 1790, NZ
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Servo VF208, DN125-200, 3 Pts RE
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Serie SpaceLogic™ Ball Valves & Actuators
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP54
Breedte 134 mm
Materiaal behuizing Overig
Explosieveilig Nee
Hoogte 125 mm
Hulpcontacten Nee
Diepte 235 mm
Handbediening Ja
Potentiaalvrij schakelcontact Nee
Lengte aansluitkabel 3 m
Met nulspanningsterugloop Nee
Geschikt voor luchtappendage Nee
Geschikt voor afsluiter Ja
Automatische slagherkenning Nee
Instelbare standterugmelding Nee
Standterugmelding Geen
Eindcontacten Geen
Zelfinstelbare slaglengte Nee
Met veiligheidsfunctie Nee
Met mechanische standaanwijzer Ja
Instelbaar werkgebied Ja
Looptijd 150 s
Met ISO 5211 Direct Mount top-flens Nee
Spanningsloos gesloten Nee
Stuursignaal Tweepunts
Hulpcontacten optioneel Nee
Omgevingstemperatuur 0 - 50 °C
Voedingsspanning 24 V AC/DC
Koppel 40 Nm
Regeling type aan/uit Nee
Beschermingsgraad (NEMA) 3
Regeling type modulerend Nee
Energieverbruik in ruststand 3 W
Max. opgenomen elektrisch vermogen 21 VA
Regeling type split-range Nee
Toegelaten relatieve vochtigheid 0 - 95 %
Aansluiting op afsluitklep Geen
Energieverbruik in bedrijf 11 W