Schneider Electric SpaceLogic™ Butterfly Valves and Ac VB: 200 MM, 2W, BFV, FLG, lug, 316 SS, 3450 KVS - VF208W-200NS
Artikelnummer: 24085486 | Fabrikantnummer: VF208W-200NS | EAN: 3606489660796
Gerelateerde producten:
Schneider Electric SpaceLogic™ Ball Valves & Actuators Servo VF208, DN125-200, mod. re
Schneider Electric SpaceLogic™ Ball Valves & Actuators Servo VF208, DN125-200, 3 PTS re
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
VB: 200 mm, 2W, BFV, FLG, Lug, 316 SS, 3450 kvs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Vlinderklepafsluiter
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Serie SpaceLogic™ Butterfly Valves and Ac
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Overig
UL-keur Nee
Oppervlaktebescherming Gecoat
KIWA-keur Nee
Bediening Overig
Gastec QA Nee
VdS keur Nee
ULC keur Nee
FM keur Nee
LPCB keur Nee
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen 200 mm
Druktrap klasse flens PN 16
Materiaal spindel Roestvaststaal (RVS)
Fire-safe Nee
Voering huis Niet verwisselbaar
Kwaliteitsklasse materiaal spindel Overig
Klepontwerp Centrisch
Klepblad bekleed Nee
Materiaal klepblad Overig
Druktrap klasse PN 16
Nom. diameter 8" (200)
Afdichting Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM)
Materiaal spindelafdichting primair Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM)
Standaard EN
Type goedkeuring volgens BBR / EKS Nee
Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad Overig
Geschikt voor drinkbaar water Nee
Materiaalkwaliteit Overig
Gastec QA - KE 214 (H2) Nee
Aansluitingen Overig
Mediumtemperatuur (continu) -10 - 100 °C
Lengte bediening 60 mm
Diameter handwiel 194 mm
Bouwlengte 383 mm
Hoogte bediening 246 mm
Kvs-waarde 3450
Met centreerogen Nee
Categorieën Afsluiters kranen en regelaars
Ventilatie verwarming
Gerelateerde producten 2 producten speciaal geselecteerd voor Schneider Electric SpaceLogic™ Butterfly Valves and Ac VB: 200 MM, 2W, BFV, FLG, lug, 316 SS, 3450 KVS