Schneider Electric ClimaSys CA Climasys - CSVS smartfilter G2 291x291mm - NSYCAF291DG
Artikelnummer: 23241298 | Fabrikantnummer: NSYCAF291DG | EAN: 3606489559328
Omschrijving
ClimaSys - CSVS SmartFilter G2 291x291mm
Aanvullende informatie Set van 5 G2 filters voor ClimaSys kasten Het product moet worden gemonteerd tussen kast en uitgangsrooster of ventilator De breedte is 280mm De hoogte is 280mm Compatibel met stofsensor NSYCCASFSDUST, NSYCVF, M, DG en NSYCAG, DG Het filter is 8 mm dik Afm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Filter (schakelkast airco)
Toon alle producten van deze klasse
Merk Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric
Serie ClimaSys CA
Toon alle producten in deze serie
Kleur Wit
Breedte 291 mm
Beschermingsgraad (IP) Overig
Materiaal Overig
Met filtermat Ja
EMC-uitvoering Ja
Filterklasse G2
Diepte 291 mm
Categorieën Groepenkasten
Schneider Electric
Schneider Electric
» Meer informatie over Schneider Electric
Huidige product
Schneider Electric ClimaSys CA Climasys - CSVS smartfilter G2 291x291mm