Schneider Electric ClimaSys CA Climasys Ca - CSVS smartgrid voor uitsparing 291x291mm - NSYCAG291DG
Artikelnummer: 24101965 | Fabrikantnummer: NSYCAG291DG | EAN: 3606481369857
Gerelateerde producten:
Sarel Vervangfilter voor 21306
Sarel Ventilation louvre cut-outd38mm
Sarel Metaal uitlaat grid cut-uitlaat104x95mm
Sarel Verlucht.dop ip68 120L/U M12
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
ClimaSys CA - CSVS SmartGrid voor uitsparing 291x291mm
Aanvullende informatie ClimaSys CA - CSVS SmartGrid for cut-out 291x291mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Rasterrooster
Toon alle producten in deze serie
Materiaal Kunststof
Met volume-instelling Nee
Inbouwdiepte 18 mm
Met inbouwraam Ja
Schroefgaten Nee
Frontbreedte 148 mm
Fronthoogte 268 mm
Nom. kanaalbreedte 291 mm
Nom. kanaalhoogte 291 mm
Categorieën Roosters kanalen slangen en filters
Ventilatie verwarming
Gerelateerde producten 15 producten speciaal geselecteerd voor Schneider Electric ClimaSys CA Climasys Ca - CSVS smartgrid voor uitsparing 291x291mm