Schneider Electric ClimaSys CA Climasys - CSVS smartfilter G3 291x291mm - NSYCAF291G3DG
Artikelnummer: 23241299 | Fabrikantnummer: NSYCAF291G3DG | EAN: 3606481369604
Omschrijving
ClimaSys - CSVS SmartFilter G3 291x291mm
Aanvullende informatie Set van 5 G3 filters voor ClimaSys kasten Het product moet worden gemonteerd tussen kast en uitgangsrooster of ventilator De breedte is 280mm De hoogte is 280mm Compatibel met stofsensor NSYCCASFSDUST, NSYCVF, M, DG en NSYCAG, DG Het filter is 8 mm dik Afm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Schneider Electric Specificaties
Klasse Filter (schakelkast airco)
Toon alle producten in deze serie
Kleur Wit
Breedte 291 mm
Beschermingsgraad (IP) Overig
Materiaal Overig
Filterklasse G3
Met filtermat Ja
EMC-uitvoering Ja
Diepte 291 mm
Categorieën Groepenkasten
Schneider Electric
Schneider Electric
» Meer informatie over Schneider Electric
Huidige product
Schneider Electric ClimaSys CA Climasys - CSVS smartfilter G3 291x291mm