Schneider Electric Industrial UPS Easy Ups controlemodule, 24V DC-DC, din-rail, industrieel, 20a - BVS480XDPDR
Artikelnummer: 25671941 | Fabrikantnummer: BVS480XDPDR | EAN: 731304436959
Het productnummer van de fabrikant is BVS480XDPDR. Het EAN nummer is 731304436959. Het interne artikelnummer is 25671941.
| Klasse |
Universele voedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Industrial UPS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Diepte | 40 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Opgenomen vermogen | 480 VA |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| 1e Secundaire spanning bij DC | 24 - 24 V |
| 1e Secundaire spanning bij AC | 0 - 0 V |
| 2e Secundaire spanning bij AC | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning bij DC | 0 - 0 V |
| 2e Secundaire spanning bij DC | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning bij AC | 0 - 0 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Breedte | 123.8 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte | 128.5 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Inbouwhoogte | 128.5 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric voeding 24V DC 3a
Artikelnummer: 20457118
Fabrikantnummer: ABL8RPS24030
Schneider Electric voeding 24V DC 20a
Artikelnummer: 20457128
Fabrikantnummer: ABL8RPM24200
Schneider Electric voeding he 24V DC 20a
Artikelnummer: 20457284
Fabrikantnummer: ABL8WPS24200
Schneider Electric power supply universal 1P 24V 5a
Artikelnummer: 11955304
Fabrikantnummer: ABL8RPS24050
Schneider Electric voeding he 24V DC 40a
Artikelnummer: 20457410
Fabrikantnummer: ABL8WPS24400
Schneider Electric power supply universal 1P 24V 10a
Artikelnummer: 11955307
Fabrikantnummer: ABL8RPS24100
Schneider Electric power supply 24V 3,8a 1PH optimized
Artikelnummer: 23259335
Fabrikantnummer: ABLS1A24038
Schneider Electric spannungsv.opt.100-240V 24VDC 5a 1PH
Artikelnummer: 23259337
Fabrikantnummer: ABLS1A24050
Schneider Electric spannungsv.opt.100-240V 24VDC 3,1a 1PH
Artikelnummer: 23259338
Fabrikantnummer: ABLS1A24031
Schneider Electric power supply 24V 2,1a 1PH optimized
Artikelnummer: 23259342
Fabrikantnummer: ABLS1A24021
Schneider Electric power supply 24V 10a 1PH optimized
Artikelnummer: 23259339
Fabrikantnummer: ABLS1A24100
Schneider Electric power supply 24V 20a 1PH optimized
Artikelnummer: 23259340
Fabrikantnummer: ABLS1A24200
Schneider Electric Power supplies for industrial use, Regulated Power supply, 100-240V ac, 48V 10a, single phase, optimized
Artikelnummer: 23884846
Fabrikantnummer: ABLS1A48100
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 25671941
Fabrikantnummer: BVS480XDPDR