Schneider Electric voeding he 24V DC 40a - ABL8WPS24400
Artikelnummer: 20457410 | Fabrikantnummer: ABL8WPS24400 | EAN: 3389119405652
Het productnummer van de fabrikant is ABL8WPS24400. Het EAN nummer is 3389119405652. Het interne artikelnummer is 20457410.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Power supplies for industrial use,
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 166 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 143 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 380 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 380 - 500 V |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28.8 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric